خرید ضایعات مادربرد اصفهان

خرید مادربردسوخته اصفهان

بُردِ مادر یا مادربرد یا برد اصلی تخته مداری الکتریکی است که بخش‌های گوناگون رایانه مانند واحد پردازنده مرکزی، حافظه دسترسی اتفاقی(RAM) و… بر روی آن سوار می‌شوند و قطعه‌های بسیار کاربردی و مهم دیجیتالی نظیر بایوس (BIOS) در آن قرار گرفته‌اند.گاهی ممکن است مادربرد خراب شود و یا بسوزد، شایعترین علل این خرابی عبارتند از: 

  •  بیش از حد گرم شدن به دلیل اینکه کیفیت برد پایین است.مادربرد می تواند به آسانی از قرار گرفتن در معرض دما بسوزد.
  • مدارکوتاه…یک منبع تغذیه فلاپ،عناصر شخص ثالث ، مایعات و به راحتی وارد شاخه های برق نمی شود ، می تواند باعث اتصال کوتاه شود.
  • ولتاژ نادرست یکی دیگر از علایم سوختن مادربرد است که ممکن است در اثر قطع برق یا تنظیمات کاربر این اتفاقات بیفتد.که ممکن است موجب خرابی یا سوختگی شود. اینها فقط علائم کلی هستند که نقایص تولیدی و موارد خاص را در نظر نمی گیرند. درصورتی که شما یک مادر برد سوخته دارید و دیگر به آن احتیاج ندارید می توانید آن را به فروش برسانید.در صورت تمایل می توانید با حامی بازیافت تماس بگیرید. حامی بازیافت به بهترین قیمت خریدار مادربرد سوخته شما می باشد.
 

خرید مادربرد اسقاط اصفهان

معمولا کامپیوترها با گذشت زمان رو به فرسودگی می‌روند و خراب می‌شوند. افرادی که در منازل و یا اداره‌ها که با وسایل الکترونیکی مانند کامپیوتر زیاد کار می‌کنند.یکی از موارد ضروری برای کامپیوترها مادربرد است.اگر مادربرد فرسوده شود دیگر مثل قبل کارایی لازم را ندارد؛ لذا خراب شدن هر قسمت از کامپیوتر نشانه خرابی مادربرد است.مادربردهای فرسوده و از رده خارج دیگر قابلیت آنچنانی ندارند زیر مادربرد در واقع جزء قطعات اصلی است. حامی بازیافت به بهترین قیمت خریدار مادربرد اسقاط شما می باشد.

برای فروش تماس بگیرید

ضایعات مادربرد اصفهان

خرید مادربرد قدیمی اصفهان

همان طور که در بالا اشاره شده مادربرد جزء قطعات اصلی کامپیوتر است، لذا داشتن یک مادر برد جدید کارایی بالایی نسبت به یک مادربرد قدیمی و از رده خارج دارد. کار کردن کامپیوتری که مادربرد آن قدیمی است سخت است زیرا مادربرد یکی از قطعات مهم در سیستم شماست.در صورتی که شما نیز از مادربرد قدیمی خود خسته شده اید و دیگر به آن نیاز ندارید می توانید با مشاوران حامی بازیافت تماس بگیرید. حامی بازیافت به بهترین قیمت خریدار مادربرد قدیمی شما می باشد.

motherboard2

خرید مادربرد ضایعاتی اصفهان

در دنیای امروزه که تکنولوژی و صنعت حرف اول را می زند شما خواه ناخواه باید با این تغییرات همگام شوید و تمامی تلاش خود را به کار ببرید تا از این تکنولوژی ها استفاده بهینه داشته باشید. کامپیوتر ها امروزه با آن چیزی که در قبل بوده اند بسیار متفاوت اند و روز به روز نیز پیشرفته تر می شوند. بهتر است که پیش از هرچیز با بخش های مختلف یک کامپیوتر آشنا شوید، یک کامپیوتر در واقع شامل کیس، مانیتور، کیبورد و ماوس است. این اجزا معمولا با یک چیدمان خاص در کنار یکدیگر قرار می گیرند و شما میتوانید آن ها را با همین چیدمان خریداری کنید. این نوع از قرار گرفتن اجزا در واقع نوع استاندارد است،یکی دیگر از قطعات کامپیوتر که ممکن است خراب و غیر قابل استفاده شود مادر برد است.اگر مادربرد فرسوده ، قدیمی و به درد نخور شود به آن ضایعاتی می گویند. مادربرد ضایعاتی دیگر قابلیت استفاده ندارد.در صورت که مادربرد شما جزء ضایعات محسوب می شود و کارایی لازم را ندارد می توانید با حامی بازیافت تماس بگیرید. حامی بازیافت به بهترین قیمت خریدار مادربرد ضایعاتی شما می باشد.

124515-min

برای فروش تماس بگیرید

خرید مادربرد شکسته اصفهان

مانند اکثر اجزای لپ تاپ، متداول ترین عامل در هنگام خرابی مادربرد گرما است.تمام اجزای لپ تاپ به ویژه به گرما حساس هستند و فضای داخلی لپ تاپ کاملا گرم می شود.با گذشت زمان، این مادربرد فرسوده شده و می تواند باعث خرابی شود.دلیل دوم ممکن است آسیب الکتریکی باشد.شکستن و غیر قابل استفاده شدن مادربرد نیز ممکن است اتفاق بیفتد که دیگر قابل استفاده نیست. در صورتی که شما نیز مادر برد شکسته دارید و از آن خسته شده اید می توانید با حامی بازیافت ارتباط برقرار کنید و آن را به فروش برسانید.حامی بازیافت به بهترین قیمت خریدار مادربرد شکسته شما می باشد.

motherboard-repair-min
تماس بگیرید