خرید ضایعات مین برد اصفهان

خرید مین سوخته اصفهان

تلویزیون های نسل جدید (ال سی دی ،ال ای دی و پلاسما ) در داخل خود بردهای گوناگونی را دارند که هر کدام وظیفه ی خاصی را دارا می باشند. یکی از این بردها مین برد (Main board ) است که در تمامی مدلهای تلویزیون قرار دارد.بطور کلی میتوان گفت که مین برد اصلی ترین قطعه ای است که می تواند در دستگاههای هوشمند و الکترونیکی به کار گرفته شود.ن برد یکی از اصلی ترین قطعات تلویزیون به حساب می آید و سیستم کنترل تلویزیون به حساب می آید و دربردارنده اطلاعات مهمی است و کارهای مختلفی را بر عهده دارد .
وظیفه این برد کنترل و مدیریت کردن قسمت های گوناکون تلویزیون مانند صدا ،تصویر، دریافت فرمان از ریموت کنترل و … است و دستور دهنده اصلی به سایر بخش‌ها و قسمت های گوناکون تلویزیون است.

مین برد یکی از قطعات موجود در تلویزیون است که به دلایل متعددی ممکن است خراب شود. دلایلی نظیر: استفاده از کابل های بی‌کیفیت، آب خوردگی تلویزیون و… . در صورت بروز این مشکلات، هر چه زودتر باید برای رفع آن اقدام کنید. در غیراین صورت امکان ادامه کار دستگاه وجود ندارد.در صورتی که مین برد کامپیوتر یا تلویزیون شما سوخته است و قابل استفاده نیست می توانید با حامی بازیافت تماس بگیرید.

برای فروش تماس بگیرید

خرید مین شکسته اصفهان

همان طور که در بالا بیان کردیم مین برد جزء قطعات ضروری برای وسایل الکترونیکی است.مین برد تلویزیون در مدل های بسیار زیادی تولید و دسته بندی می شوند و در ۹۵ درصد مواقع هر مدل تلوزیون دارای مین برد مختص به خود هستند.امکان دارد مین برد به دلایل مختلف شکسته شود و دیگر قابل استفاده نباشد.اگر شما نیز دارای مین برد شکسته هستید و دیگر برای شما قابل استفاده نیست می توانید با حامی بازیافت تماس بگیرید و مین برد شکیته خود را به فروش برسانید.

خرید مین ضایعاتی اصفهان

مین برد که با عناوین بُردِ مادر یا مادر بورد یا برد اصلی (Main board or Motherboard)‏  نیز از آن یاد می شود . مداری الکتریکی است که قسمت های  مختلف رایانه مانند واحد سی پی یو، رم و کارت گرافیک و …. بر روی آن سوار شده است. همچنین محلی است برای قرارگیری قطعات بسیار کاربردی و مهم دیجیتالی نظیر بایوس (BIOS) . ظاهر مادر بورد به این شکل است که تعدادی مقاومت، آی سی، خازن، دیود و ترانزیستور بر روی یک صفحه بزرگ نصب شده‌اند. جنس این صفحه از سیلیسیم و چوب می باشد.  روی مین برد تعدادی خط رنگی وجود دارد که وظیفه آنها اتصال قطعات به یکدیگر را به عهده دارند. این خطوط رنگی را در اصطلاح bus  می نامند.گاهی به علت استفاده زیاد از یک وسیله الکترونیکی آن وسیله دیگر غیر قابل استفاده می شود و جزء ضایعات محسوب می شود.مبن برد نیز این گونه است. در صورتی که شما نیز دارای مین برد ضایعاتی هستید می توانید با حامی بازیافت تماس بگیرید و مین برد ضایعاتی خود را به فروش برسانید.

برای فروش تماس بگیرید

خرید مین فرسوده اصفهان

مین برد جزء اصلی ترین قطعات کامپیوتر است. از لحاظ ظاهری مین بوردها به دو شکل و طرح ان‌ال‌ایکس و آ تی‌ایکس تولید می شود که نوع دوم رایج تر است. از تراشه های مین بورد میتوان به سوپر آی/اُ اشاره کرد. وظیفه اصلی مین برد کنترل دیسک‌های کمکی، صفحه کلید، ماوس و قسمت‌های سریال و چاپگر می باشد.مین برده ها به علت اینکه جزء قطعات اصلی وسایل الکترونیکی هستند امکان دارد فرسوده شوند و دیگر کارایی لازم را نداشته باشند و با تعمیر نیز مثل قبل نباشند، لذا باید اقدام به فروش آنها نمود و یا به تعویض وسیله یا به تعویض مین برد اقدام نمود.اگر شما نیز دارای مین برد فرسوده هستید و قصد فروش آنها را دارد می توانید با مشاوران حامی بازیافت تماس بگیرید.

تماس بگیرید