خرید ضایعات الکترونیکی اصفهان


خرید ضایعات الکترونیکی

ما انواع ضایعات الکترونیکی را برای بازیابی فلزات گرانبها بازیافت می کنیم، مانند کامپیوترهای ضایعاتی، تجهیزات مخابراتی پایان عمر، سرورها، تجهیزات آزمایشی، تجهیزات شبکه، تلفن های همراه و گوشی های هوشمند قراضه و اکثر انواع لوازم الکترونیکی دور ریخته شده.

تجهیزات مخابراتی قدیمی ما انواع سیستم های سانترال مرکزی / قطعات یا سیستم های کامپیوتر مرکزی / قطعات و بردها را از همه تولید کنندگان خریداری خواهیم کرد.

خرید ضایعات الکترونیکی اصفهان

کامپیوترهای ضایعاتی- ما انواع ضایعات کامپیوتری، بردهای کامپیوتری ضایعاتی مانند بردهای ویدئویی، کارت صدا، برد مودم، برد مادر ضایعات غیر فعال یا هر ضایعات برد الکترونیکی دیگر را خریداری می کنیم، هر گونه برد مدار چاپی ضایعاتی کامپیوتر و تمام قطعات مربوط به کامپیوتر را خریداری می کنیم.

ضایعات رایانه های لپ تاپ – ما انواع ضایعات غیرقابل تعمیر لپ تاپ مانند مادربرد، ماژول های حافظه ضایعاتی، ضایعات LCD و سایر قطعات لپ تاپ را برای بازیافت خریداری می کنیم.

تلفن های همراه ضایعاتی – ما بردهای تلفن همراه ضایعاتی، PCB تلفن همراه، تلفن های همراه کامل یا هر تجهیزات بی سیم یا موبایل دیگری را می خریم، همچنین انواع باتری های تلفن همراه را نیز خریداری می کنیم.

خرید ضایعات الکترونیکی اصفهان

حامی بازیافت انواع ضایعات الکترونیکی را خریداری می کند شامل :

تابلوهای ارتباطی
ضایعات تجهیزات PBX.
تلفن های همراه.
بردهای تلفن همراه
ضایعات CPU.
اتصال دهنده ها، پین ها و تمام مواد با روکش طلا برای پالایش.
بازیافت بردهای مدار چاپی – ما انواع PCBها را بازیافت می کنیم.
ضایعات فیلم اشعه ایکس برای بازیافت نقره، ما خدمات تخریب فیلم اشعه ایکس را برای فیلم های اشعه ایکس قدیمی ارائه می دهیم.

انواع مختلفی از ضایعات الکترونیکی وجود دارد که حاوی مقادیر مختلفی از طلا و سایر فلزات گرانبها هستند، اگر لوازم الکترونیکی برای فروش دارید که در لیست ما از ضایعات الکترونیکی ما خریداری شده است، لطفاً با اطلاعات توصیفی با ما تماس بگیرید و ما با ما تماس بگیرید. اگر چیزی است که ما به آن علاقه مندیم خوشحال می شویم برای آن پیشنهاد بدهیم.

«بازیافت ضایعات الکترونیکی یکی از سریع‌ترین حوزه‌های در حال رشد صنعت بازیافت بوده است که از بازیافت رایانه‌ای سنتی تکامل یافته و کل جهان زباله‌های الکترونیکی و تجهیزات الکتریکی را در بر می‌گیرد.

خرید ضایعات الکترونیکی اصفهان

ما همچنین رایانه هایی را برای استفاده مجدد، عمده فروشی دستگاه های الکترونیکی، موجودی اضافی قطعات الکترونیکی و مازاد الکترونیکی خریداری می کنیم.

همچنین برنامه بازیافت فیلم اشعه ایکس را ارائه می دهد که در آن فیلم های اشعه ایکس را در سراسر کشور جمع آوری می کنیم و برای بازیابی نقره پول نقد ارائه می دهیم. جزئیات بیشتر در مورد بازیافت اشعه ایکس را ببینید

خرید ضایعات الکترونیکی اصفهان

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید