خرید ضایعات کامپیوتر اصفهان

خرید ضایعات الکترونیکی اصفهان


خرید ضایعات کامپیوتر اصفهان

کامپیوترهای دور ریخته شده، کامپیوترهای غیر قابل تعمیر، کامپیوترهای ضایعاتی، بردهای کامپیوتری و سایر قطعات مرتبط با کامپیوتر جزء زباله های الکترونیکی محسوب می شوند و باید به درستی بازیافت و دفع شوند.

ما در حامی بازیافت اکثر ضایعات کامپیوتری را برای بازیافت خریداری می کند، مانند کامپیوترهای ضایعاتی و قطعات مرتبط با کامپیوتر، کامپیوترهای دور ریخته شده یا قدیمی.

ما برج‌های کامپیوتری ضایعاتی از جمله سرورها را به صورت عمده خریداری می‌کنیم، چه کامل و چه ناقص فقط برای اهداف بازیافت، در هر نقطه از ایران می‌گیریم.

خرید ضایعات الکترونیکی اصفهان

ما همچنین انواع مادربردهای ضایعاتی را خریداری می کنیم، کارت صداهای ضایعاتی، بردهای ویدئویی ضایعاتی با تکنولوژی قدیمی یا جدید، کارت های مودم ضایعاتی و سایر بردهای کامپیوتری، همچنین سی پی یو های ضایعاتی برای ماژول های حافظه بازیابی طلا و هر برد الکترونیکی دور ریخته شده دیگری را از کامپیوتر خریداری می کنیم و تجهیزات کامپیوتری دور ریخته شده است.

ما همچنین هارد دیسک های ضایعاتی، درایوهای دیسک، درایوهای فلاپی، درایوهای CD-ROM، درایوهای دی وی دی کامپیوتر را می خریم.

ما همچنین انواع نوت بوک، لپ تاپ ضایعاتی مانند لپ تاپ کامل، مادربرد لپ تاپ، ال سی دی و کلیه لوازم جانبی و قطعات ضایعاتی لپ تاپ را خریداری می کنیم.

لطفاً توجه داشته باشید که ما مانیتورهای پرتو کاتدی (CRT) را به دلیل آخرین محدودیت‌ها در این مورد نمی‌خریم یا نمی‌گیریم.

ما چاپگرهای ضایعاتی می خریم.

ما پالایشگر ضایعات الکترونیکی، ضایعات رایانه، ضایعات رایانه شخصی، ضایعات طلا، مادربردها، بردهای ارتباطی، تلفن های همراه، بردهای تلفن همراه، ضایعات CPU، کانکتورها، پین ها و تمام مواد روکش طلا هستیم.

ما همچنین کامپیوترهای ماشین (ECU، ECM) را برای بازیافت می خریم.

ما همچنین از تمامی تولید کنندگان کامپیوترهای بزرگ و سیستم های مخابراتی و تجهیزات ضایعاتی خریداری می کنیم تا لیست و عکس های انواع کامپیوتر های مرکزی و سیستم های مخابراتی خریداری شده را مشاهده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید